Babaya En İçten Sözler – Duygulandıran Babalar Günü Mesajları
Ev & Yaşam

9 dk okuma

Babalar Günü’nün Anlamı ve Önemi Nedir?

Yılda bir kez kutlanan Babalar Günü, 1980’li yıllarda gelenek halini aldıktan sonra, pek çok dünya ülkesine yayılır. Anneler Günü’nün popüler olmasından kısa bir zaman sonra düzenlenen anma günü, her sene haziran ayının üçüncü pazar günü olarak kabul görür. Bu özel gün tüm babalara armağan edilmiştir.

Kendilerine duyulan hayranlığın göstergesi olması için yapılan hazırlıklar, çocukların hayatında örnek kişiliğiyle yer eden babaları oldukça mutlu eder. Babanızın size kattığı değerleri hiçbir zaman unutmadığınızı ifade edebileceğiniz Babalar Günü, sevgi bağlarını güçlendirmeniz için fırsattır. Babalar Günü sürprizi için Turkcell Pasaj’ın zengin yelpazesinden seçeceğiniz özel hediyeyi, duygusal bir mesaj eşliğinde sunarak babanıza tarifsiz bir sevinç yaşatabilirsiniz.

Babalar Günü’ne Özel Babaya En İçten Sözler

Babaya en içten sözler sayesinde evlatların güçlü destekçisi olmayı başaran babaların gönlünü fethetmek mümkündür. Duygulandıran Babalar Günü mesajları ise babanızı gururlandırmak için mükemmel bir fırsat sunar.

Babaların, çocuklarına duyduğu tarifsiz sevgi bağı ve onların yaşamlarına kattığı değer, ömür boyu sürer. Geçmişe duyulan minnettarlığın bir göstergesi olan güzel ve samimi sözlerle ve hediyenizle siz de babanızın kalbini fethedebilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın ayrıcalıklarıyla sunulan TV+ yayın paketleri üyeliği ile babanıza spor, canlı yayın, belgesel, dizi ve film izleme keyfini yaşatabilirsiniz. Hediyenizle birlikte babanıza içten bir mesaj iletmek isterseniz, bu seçeneklere göz atabilirsiniz:

 • Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Babalar Günü’n kutlu olsun.
 • Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar Günü’n kutlu olsun!
 • Seninle birlikte, sağlık, mutluluk ve huzur her daim yanımızda olsun. Babalar Günü’n kutlu olsun benim canım babacığım.
 • Kalbi her zaman cömert, şefkat ve sevecen duygularla dolu olan canım babam! Babalar Günü’nü tebrik ederim. İyi ki varsın, iyi ki bizimlesin.
 • Sağlık ve huzurun her zaman yanımızda olması dileğiyle. Babacığım, Babalar Günü’n kutlu olsun.
 • Sen yanımdayken ben, dünyanın en mutlu çocuğuyum. Babalar Günü’n kutlu olsun.
 • Fedakârlığın ve bitmeyen sevgin için sana minnettarım. Seni çok seviyorum babacığım. Babalar Günü’n kutlu olsun.
 • Her zaman yanımda olduğun, dünyayı benim için daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım! Babalar Günü’n kutlu olsun!
 • Ailemin reisi, benim canım babam. Babalar Günü’n kutlu olsun.
 • Sen dünyanın en güzel ve en özel babasısın. Bir tanecik babam, Babalar Günü’n kutlu olsun.
 • Bugün başardığım ne varsa hepsi senin eserin. İyi ki varsın şefkatli babam.

Duygulandıran Babalar Günü Mesajları

Babalar Günü, sizin dünyaya gelmenize vesile olan ve her türlü fedakarlığı yaparak büyüten insanı, takdir ettiğinizi belirtmek için güzel bir fırsattır. Babaları onurlandıran anlamlı günde dilerseniz baş başa zaman geçirebileceğiniz keyifli planlar hazırlayabilir, dilerseniz aile fertleri ile de bir organizasyonda yer alabilirsiniz. Babanızın hem beğeneceği hem de yaşamını kolaylaştıran araç çözümleri için Turkcell Pasaj’ın avantajlarından yararlanabilir, güvenlik teknolojilerini ya da donanım ürünlerini tercih ederek babanıza mükemmel bir hediye verebilirsiniz. Ayrıca armağan kutusunun üzerine ilave edeceğiniz, en duygusal Babalar Günü mesajı ile birlikte sürprizinizi taçlandırabilirsiniz.

 • Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir prens/prenses gibi davrandın. Babalar Günü’n kutlu olsun!
 • Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.
 • Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sen hep yanımdasın şefkatli babam! Sen var oldukça uzaklar her zaman yakın olacak. Babalar Günü’n kutlu olsun.
 • Fedakârlık, şefkat, sevgi, sabır… Seni hangi kelime tarif eder bilemiyorum. Ben seni sadece bir gün değil her gün seviyorum. Her zaman seni yanımda hissettiğim için minnettarım sevgili babam.
 • Sen ailemiz için yıkılmaz bir çınarsın. Ne zaman arkamı sana yaslasam, kendimi dünyaya meydan okuyacak gibi hissediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman senden güç alacağım. Babalar Günü’n kutlu olsun.
 • Sabırlı, şefkatli, her daim sıcak ve koruyucusun. Sen benim biricik babamsın. Sen benim hayatımın anlamısın. Babalar Günü’n kutlu olsun kıymetli babam.
 • Sen benim dünyada gördüğüm en nazik, en yakışıklı, en cesur insansın. Seni çok seviyorum babacığım.

Babaları Duygulandıracak Kurumsal Babalar Günü Mesajları

Dünya genelinde kutlanan Babalar Günü, ailenin oldukça kıymetli ve saygıdeğer büyüğüne hürmet edilen anlamlı günlerden biridir. Gerek resmi kurum ve kuruluşların gerekse özel sektör firmalarının gönderdiği Babalar Günü mesajı ayrı bir öneme sahiptir. Böylesine anlamlı bir kutlama gününde çalışanlarını ya da müşterilerini unutmayan işletmeler, farklı duygular içeren ifadeler kullanarak Babalar Günü tebriği gönderebilir.

 • Babanın rolü en az eğitimciler kadar önemlidir. Çünkü ilk eğitim babadan alınır. Tüm babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun…
 • Hayatımızın her anında emeği bulunan babalarımızın, Babalar Günü’nü kutlar; saygılar sunarız.
 • Baba yaslanılan dağdır, yeryüzündeki koruyucudur… Hayatta olan ve göçen tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun!
 • Baba olmak tarifi mümkün olmayan bir sevginin sahibi olmaktır, gölgesinde dinlendiğimiz koca çınarlarımız eksik olmayın. Babalar Günü’nüz kutlu olsun!
 • Evlatların başarı ve güç kaynağı olan babalarımızın Babalar Günü’nü en içten dileklerimizle kutlarız!
 • İyi bir yaşam sürmek için her şeyi öğreten aile büyüğü babalarımızın Babalar Günü’nü kutlar, heyecan ve sevinçlerine ortak olduğumuzu belirtmekten mutluluk duyarız.

Babanızın Yaşamına Değer Katan Hediye Seçenekleri Turkcell Pasaj’da!

Yıllarca durmadan, dinlenmeden çalışarak hem ailenin geçimini sağlama sorumluluğunu hem de evlatlarına güzel bir gelecek hazırlama rolü üstlenen babalar, evlatlarının gözünde ayrı bir öneme sahiptir. Siz de kıymetli babanızın Babalar Günü tebriğini, en içten ve duygu yüklü mesajlar aracılığıyla yapabilirsiniz. Bu özel günün genelinde hazırlayacağınız sürprizi anlamlı ve bir o kadar da kalıcı bir hediye ile taçlandırabilir, onu mutlu edecek kullanışlı hediyelerle sizi daima yanında hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Babalar Günü hediye alternatifleri ile zenginleşen yelpazesi sayesinde Cep telefonu ve aksesuar, ısıtma ve soğutma sistemleri tercihinde bulunurken size önemli kolaylık sağlar. Bunun için:

 • Yapı aletleri
 • Dizüstü bilgisayar
 • Hava temizleme cihazları
 • Sağlıklı yaşam ürünleri
 • Hobi-oyun gibi pek çok kategori ya da ürün çeşidi arasından babanıza özel bir seçim gerçekleştirebilirsiniz.

Babalar Günü özelinde hediye seçiminin fazlasıyla önem kazandığı bu anlamlı zamanda, sürpriz aile partisi, dış mekân etkinliği ya da brunch organizasyonlarıyla kutlama yapabilirsiniz. Babanızla baş başa, ailece ya da sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz keyifli anları, unutulmaz hatıralara dönüştürmek zarif, anlamlı ve kullanışlı bir hediye ile mümkündür. Yaşamınızda önemli bir yeri olan babanıza tarifsiz bir mutluluk yaşatmak için hediye arayışındaysanız siz de Turkcell Pasaj ayrıcalıklarından hemen yararlanabilir, babanız için en özel armağanlara ulaşabilirsiniz.

scrolltotop svg